Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Suzhou Hongxin Jingzhi Machinery Manufacturing Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerKaplama Yardımcı Ekipmanları

Toz Statik Çıkarma Kaplama Yardımcı Ekipmanı, Elektrostatik Öncü Yağlayıcı

Ben sohbet şimdi

Toz Statik Çıkarma Kaplama Yardımcı Ekipmanı, Elektrostatik Öncü Yağlayıcı

large.img.alt
small.img.alt

Büyük resim :  Toz Statik Çıkarma Kaplama Yardımcı Ekipmanı, Elektrostatik Öncü Yağlayıcı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu
Marka adı: JINGZHI
Sertifika: CE
Model numarası: 1300 #
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: $15000-25000/set
Ambalaj bilgileri: Standart kargo
Teslim süresi: 35-45 iş günü
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 50sets / ay
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: 1300 # Voltaj: 380v üç fazlı 50-60HZ
Şart: Yeni boyut: Elektrostatik presipitatör
Uygulamalar: Zemin yüzeyindeki tozu ve statik elektriği giderin çalışma hızı: 15-25m / dakika
Vurgulamak:

elektrostatik çöktürücü

,

ahşap parlatma makinesi

Descriptation

1. Dust static removal before SPC / LVT plate coating production line. 1. Toz statik SPC / LVT plaka kaplama üretim hattı önce kaldırma. Double dust removal brush, with a powerful blower, to remove the dust on the board surface. Tahta yüzeyindeki tozu temizlemek için güçlü bir üfleyicili çift toz giderme fırçası. Bring an electrostatic rod before and after to remove static electricity. Statik elektriği kaldırmak için önce ve sonra elektrostatik bir çubuk getirin.

2. çift toz fırçası sopa, güçlü bir saç kurutma makinesi, toz giderme etkisi daha güçlü;

3. Çift statik bar statik elektrik ortadan kaldırır, statik elektrik tedavi etkisi iyidir;

4. Paslanmaz çelik emme portu, asla pas, rüzgar direncini azaltmak;

5. bir hat hız ölçer ile Donatılmış, tek başına veya montaj hattı ile çalıştırılabilir;

6. İthal kaymaz konveyör bandı, plakaların sürtünmesini artırır, kısa plakaların konveyör bandında kaymasını ve düzgün çalışmamasını önler.

 

Rekabet avantajı

We are the best coating manufacturer in China, with a market share of 60% in China. Çin'deki% 60'lık pazar payı ile Çin'deki en iyi kaplama üreticisiyiz. The products are sold to the United States, Brazil, Africa, the Netherlands, South Korea, and India ... Our equipment configuration is very high, and the dryer uses electronic power supply. Ürünler Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Afrika, Hollanda, Güney Kore ve Hindistan'a satılmaktadır ... Ekipman konfigürasyonumuz çok yüksektir ve kurutucu elektronik güç kaynağı kullanır. 25% energy saving, higher energy intensity and faster production speed. % 25 enerji tasarrufu, daha yüksek enerji yoğunluğu ve daha hızlı üretim hızı. The roller coater is very precise, and the surface effect of the product is very good, without horizontal stripes. Rulo kaplayıcı çok hassastır ve ürünün yüzey etkisi yatay çizgiler olmadan çok iyidir. We have a strong after-sales team, no matter where you are on the earth, we can provide the best service. Biz güçlü bir satış sonrası ekibimiz var, dünyanın neresinde olursanız olun, en iyi hizmeti sağlayabiliriz.

 

teknik parametreler

model JZ-1300 #
Makine sayısı 1
Renk modu beyaz
Çalışma genişliği 1300mm
Boyama hızı Dakikada 15-25 metre
Açık 2.15KW

 

Şirket Profili

JINGZHI Makine İmalat Co, Ltd is located in Huaqiao Industrial Park, Suzhou City. Huaqiao Endüstri Parkı, Suzhou şehrinde yer almaktadır. We are an enterprise combining the research, design, development, manufacturing, sales and technical services of painting and printing machinery. Biz boyama ve baskı makineleri araştırma, tasarım, geliştirme, üretim, satış ve teknik hizmetleri birleştiren bir kuruluş vardır.

 

1. Our machinery is widely used in printing and coating the plastic floor, solid wood, composite floor, wallboard, plywood, door board, foaming board, medium and high-density board, calcium silicate board, wood, modular furniture, etc. Our machine applies to UV.PU.NC. 1. bizim makineleri yaygın baskı ve kaplama plastik zemin, masif ahşap, kompozit zemin, wallboard, kontrplak, kapı tahtası, köpük tahta, orta ve yüksek- yoğunluklu kurulu, kalsiyum silikat kurulu, ahşap, modüler mobilya, vb. makine UV.PU.NC için geçerlidir. Waterborne paint. Su bazlı boya.

2. Makine tipi: Hassas rulo kaplama makinesi, Hassas renk fırça makinesi, Macun dolum makinası, Perde makinesi, UV kurutucu, LED kurutucu, Sıcak hava kurutucu, Vakum püskürtme makinesi, Zımpara makinesi, Parlatma makinesi, Jet hava kurutucu.

3. firmamız ürün patent bir dizi yapılmış, bazıları çin'de teknoloji boşlukları bir dizi doldurmuştu.

4. Bizim yabancı müşteriler: İran, Brezilya, Japonya, ABD, Hollanda, Vietnam, Malezya, Endonezya, Etiyopya, vb.

In accordance with customers' actual production needs, our company provides the most scientific and rigorous production process and equipment for every customer. Müşterilerin gerçek üretim ihtiyaçlarına uygun olarak firmamız, her müşteri için en bilimsel ve titiz üretim sürecini ve ekipmanını sunmaktadır. Our products not only achieve the best effect of painting but also thoroughly solve many production problems, such as environmental pollution, low efficiency & high cost, which are caused by the traditional painting process. Ürünlerimiz sadece resmin en iyi etkisini elde etmekle kalmaz, aynı zamanda geleneksel boyama işleminin neden olduğu çevre kirliliği, düşük verimlilik ve yüksek maliyet gibi birçok üretim problemini de tamamen çözer.

 

İletişim bilgileri
Suzhou Hongxin Jingzhi Machinery Manufacturing Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Tel: +8613372150803

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)