Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Suzhou Hongxin Jingzhi Machinery Manufacturing Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerIR Kurutma Makinesi

Isıtma Tesviye Kızılötesi Kurutma Sistemleri Makine Ayarlanabilir Sıcaklık

Ben sohbet şimdi

Isıtma Tesviye Kızılötesi Kurutma Sistemleri Makine Ayarlanabilir Sıcaklık

large.img.alt
small.img.alt

Büyük resim :  Isıtma Tesviye Kızılötesi Kurutma Sistemleri Makine Ayarlanabilir Sıcaklık

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu
Marka adı: JINGZHI
Sertifika: CE
Model numarası: 1300 #
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: $15000-25000/set
Ambalaj bilgileri: Standart kargo
Teslim süresi: 35-45 iş günü
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 50sets / ay
Detaylı ürün tanımı
Dimension: 4000mm (length) * 1320mm (width) * 1000mm (height) Application: Remove air bubbles and control gloss
Voltage: 380v three phase 50-60HZ Condition: New
Applications: Remove dust and static electricity from the floor surface Working speed: 15-25m/min
Vurgulamak:

kızılötesi kür sistemi

,

kızılötesi kurutucu

,

ayarlanabilir sıcaklık Isıtma tesviye makinesi

Isıtma tesviye makinesi

 

Hızlı Detay

Bu makine, rulo kaplama, sprey kaplama ve duş kaplamadan sonra yüzey kaplamadaki seyrelticilerin ve kabarcıkların uçucu hale getirilmesi ve tesviye edilmesi ve daha sonra kurutulması için uygundur.

 

After the product is applied by roller coating, spray coating and shower coating, it flows through a constant temperature tunnel with adjustable temperature. Ürün rulo kaplama, sprey kaplama ve duş kaplama ile uygulandıktan sonra, ayarlanabilir sıcaklıkta sabit sıcaklık tünelinden akar. When the product enters the front stage, the diluent and bubbles in the surface coating will volatilize and level, and enter the rear end at a higher temperature (or UV curing). Ürün ön aşamaya girdiğinde, yüzey kaplamasındaki seyreltici ve kabarcıklar uçacak ve düzleşecek ve arka uca daha yüksek bir sıcaklıkta (veya UV kürleme) girecektir. Machine), the product is dried. Makine), ürün kurutulur.

 

Rekabet avantajı:

We are the best coating manufacturer in China, with a market share of 60% in China. Çin'deki% 60'lık pazar payı ile Çin'deki en iyi kaplama üreticisiyiz. The products are sold to the United States, Brazil, Africa, the Netherlands, South Korea, and India ... Our equipment configuration is very high, and the dryer uses electronic power supply. Ürünler Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Afrika, Hollanda, Güney Kore ve Hindistan'a satılmaktadır ... Ekipman konfigürasyonumuz çok yüksektir ve kurutucu elektronik güç kaynağı kullanır. 25% energy saving, higher energy intensity and faster production speed. % 25 enerji tasarrufu, daha yüksek enerji yoğunluğu ve daha hızlı üretim hızı. The roller coater is very precise, and the surface effect of the product is very good, without horizontal stripes. Rulo kaplayıcı çok hassastır ve ürünün yüzey etkisi yatay çizgiler olmadan çok iyidir. We have a strong after-sales team, no matter where you are on the earth, we can provide the best service Biz güçlü bir satış sonrası ekibimiz var, dünyanın neresinde olursanız olun, en iyi hizmeti sağlayabiliriz

 

model JZ-1300 #
Makine sayısı 1
Renk modu beyaz
Çalışma genişliği 1300mm
Boyama hızı Dakikada 15-25 metre
Açık 18.4KW

 

JINGZHI Makine İmalat Co, Ltd is located in Huaqiao Industrial Park, Suzhou City. Huaqiao Endüstri Parkı, Suzhou şehrinde yer almaktadır. We are an enterprise combining the research, design, development, manufacturing, sales and technical services of painting and printing machinery. Biz boyama ve baskı makineleri araştırma, tasarım, geliştirme, üretim, satış ve teknik hizmetleri birleştiren bir kuruluş vardır.

 

1. Our machinery is widely used in printing and coating the plastic floor, solid wood, composite floor, wallboard, plywood, door board, foaming board, medium and high-density board, calcium silicate board, wood, modular furniture, etc. Our machine applies to UV.PU.NC. 1. bizim makineleri yaygın baskı ve kaplama plastik zemin, masif ahşap, kompozit zemin, wallboard, kontrplak, kapı tahtası, köpük tahta, orta ve yüksek- yoğunluklu kurulu, kalsiyum silikat kurulu, ahşap, modüler mobilya, vb. makine UV.PU.NC için geçerlidir. Waterborne paint. Su bazlı boya.

2. Makine tipi: Hassas rulo kaplama makinesi, Hassas renk fırça makinesi, Macun dolum makinası, Perde makinesi, UV kurutucu, LED kurutucu, Sıcak hava kurutucu, Vakum püskürtme makinesi, Zımpara makinesi, Parlatma makinesi, Jet hava kurutucu.

3. firmamız ürün patent bir dizi yapılmış, bazıları çin'de teknoloji boşlukları bir dizi doldurmuştu.

4. Bizim yabancı müşteriler: İran, Brezilya, Japonya, ABD, Hollanda, Vietnam, Malezya, Endonezya, Etiyopya, vb.

In accordance with customers' actual production needs, our company provides the most scientific and rigorous production process and equipment for every customer. Müşterilerin gerçek üretim ihtiyaçlarına uygun olarak firmamız, her müşteri için en bilimsel ve titiz üretim sürecini ve ekipmanını sunmaktadır. Our products not only achieve the best effect of painting but also thoroughly solve many production problems, such as environmental pollution, low efficiency & high cost, which are caused by the traditional painting process. Ürünlerimiz sadece resmin en iyi etkisini elde etmekle kalmaz, aynı zamanda geleneksel boyama işleminin neden olduğu çevre kirliliği, düşük verimlilik ve yüksek maliyet gibi birçok üretim problemini de tamamen çözer.

 

İletişim bilgileri
Suzhou Hongxin Jingzhi Machinery Manufacturing Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Tel: +8613372150803

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)