Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Suzhou Hongxin Jingzhi Machinery Manufacturing Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerIR Kurutma Makinesi

Sıcak Hava IR Kurutma Makinesi, Ahşap Zemin Yüzeyi İçin Kızılötesi Boya Kurutma Sistemi

Ben sohbet şimdi

Sıcak Hava IR Kurutma Makinesi, Ahşap Zemin Yüzeyi İçin Kızılötesi Boya Kurutma Sistemi

large.img.alt
small.img.alt

Büyük resim :  Sıcak Hava IR Kurutma Makinesi, Ahşap Zemin Yüzeyi İçin Kızılötesi Boya Kurutma Sistemi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu
Marka adı: JINGZHI
Sertifika: CE
Model numarası: 1300 #
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: $15000-25000/set
Ambalaj bilgileri: Standart kargo
Teslim süresi: 35-45 iş günü
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 50sets / ay
Detaylı ürün tanımı
Dimension: 5000mm (length) * 1320mm (width) * 1000mm (height) Application: Remove the water mist on the floor surface in rainy weather and soften the hardness of the floor in winter. Increase the use of rubber wheels...
Voltage: 380v three phase 50-60HZ Condition: New
Applications: Remove dust and static electricity from the floor surface Working speed: 15-25m/min
Vurgulamak:

vidalı konveyör kurutucu

,

kızılötesi kurutucu

,

Ahşap Yerden Isıtma tesviye makinesi

Isıtma tesviye makinesi

 

Kısa Tanıtım:

  • The role of this machine is 1. In order to cope with the moisture in the air adheres to the floor surface during the rainy weather, which affects the paint adhesion. Bu makinenin rolü 1'dir. Havadaki nemle başa çıkmak için yağmurlu havalarda zemin yüzeyine yapışır, bu da boya yapışmasını etkiler. 2. Soften the hardness of the board surface and make the life of the rubber wheel more durable. 2. tahta yüzeyin sertliğini Yumuşatmak ve kauçuk tekerlek ömrünü daha dayanıklı hale.
  • Bu makine çerçeve 100mm * 50mm kare tüp benimser.
  • Tayvan Xinyi marka 0.75KW dişli redüktör motoru benimser ve Tayvan Shihlin marka inverter benimser.
  • Isıtma için karbon fiber ısıtma tüpü, 1.5KW, anlık ısıtma, güç tasarrufu% 25.
  • The temperature control adopts independent control, which can accurately control the required temperature. Sıcaklık kontrolü, gerekli sıcaklığı doğru bir şekilde kontrol edebilen bağımsız kontrolü benimser. The side cover of the oven is easy to disassemble and convenient for maintenance. Fırının yan kapağının sökülmesi kolaydır ve bakım için uygundur. (Controlled at about 45 degrees) (Yaklaşık 45 derecede kontrol edilir)
  • Sıcaklık kontrolü 0 ° ila maksimum 100 ° arasında ayarlanabilir.
  • Fırın kapağı, lamba tüpünün sökülmesi ve bakımı için uygun olan yan açma modunu benimser.

Rekabet avantajı:

 

We are the best coating manufacturer in China, with a market share of 60% in China. Çin'deki% 60'lık pazar payı ile Çin'deki en iyi kaplama üreticisiyiz. The products are sold to the United States, Brazil, Africa, the Netherlands, South Korea, and India ... Our equipment configuration is very high, and the dryer uses electronic power supply. Ürünler Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Afrika, Hollanda, Güney Kore ve Hindistan'a satılmaktadır ... Ekipman konfigürasyonumuz çok yüksektir ve kurutucu elektronik güç kaynağı kullanır. 25% energy saving, higher energy intensity and faster production speed. % 25 enerji tasarrufu, daha yüksek enerji yoğunluğu ve daha hızlı üretim hızı. The roller coater is very precise, and the surface effect of the product is very good, without horizontal stripes. Rulo kaplayıcı çok hassastır ve ürünün yüzey etkisi yatay çizgiler olmadan çok iyidir. We have a strong after-sales team, no matter where you are on the earth, we can provide the best service Biz güçlü bir satış sonrası ekibimiz var, dünyanın neresinde olursanız olun, en iyi hizmeti sağlayabiliriz

 

Özellikler:

 

model JZ-1300 #
Makine sayısı 1
Renk modu beyaz
Çalışma genişliği 1300mm
Boyama hızı Dakikada 15-25 metre
Açık 18.4KW

 

 

JINGZHI Makine İmalat Co, Ltd is located in Huaqiao Industrial Park, Suzhou City. Huaqiao Endüstri Parkı, Suzhou şehrinde yer almaktadır. We are an enterprise combining the research, design, development, manufacturing, sales and technical services of painting and printing machinery. Biz boyama ve baskı makineleri araştırma, tasarım, geliştirme, üretim, satış ve teknik hizmetleri birleştiren bir kuruluş vardır.

 

1. Our machinery is widely used in printing and coating the plastic floor, solid wood, composite floor, wallboard, plywood, door board, foaming board, medium and high-density board, calcium silicate board, wood, modular furniture, etc. Our machine applies to UV.PU.NC. 1. bizim makineleri yaygın baskı ve kaplama plastik zemin, masif ahşap, kompozit zemin, wallboard, kontrplak, kapı tahtası, köpük tahta, orta ve yüksek- yoğunluklu kurulu, kalsiyum silikat kurulu, ahşap, modüler mobilya, vb. makine UV.PU.NC için geçerlidir. Waterborne paint. Su bazlı boya.

2. Makine tipi: Hassas rulo kaplama makinesi, Hassas renk fırça makinesi, Macun dolum makinası, Perde makinesi, UV kurutucu, LED kurutucu, Sıcak hava kurutucu, Vakum püskürtme makinesi, Zımpara makinesi, Parlatma makinesi, Jet hava kurutucu.

3. firmamız ürün patent bir dizi yapılmış, bazıları çin'de teknoloji boşlukları bir dizi doldurmuştu.

4. Bizim yabancı müşteriler: İran, Brezilya, Japonya, ABD, Hollanda, Vietnam, Malezya, Endonezya, Etiyopya, vb.

In accordance with customers' actual production needs, our company provides the most scientific and rigorous production process and equipment for every customer. Müşterilerin gerçek üretim ihtiyaçlarına uygun olarak firmamız, her müşteri için en bilimsel ve titiz üretim sürecini ve ekipmanını sunmaktadır. Our products not only achieve the best effect of painting but also thoroughly solve many production problems, such as environmental pollution, low efficiency & high cost, which are caused by the traditional painting process. Ürünlerimiz sadece resmin en iyi etkisini elde etmekle kalmaz, aynı zamanda geleneksel boyama işleminin neden olduğu çevre kirliliği, düşük verimlilik ve yüksek maliyet gibi birçok üretim problemini de tamamen çözer.

 

İletişim bilgileri
Suzhou Hongxin Jingzhi Machinery Manufacturing Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Tel: +8613372150803

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)