Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Suzhou Hongxin Jingzhi Machinery Manufacturing Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerRulo Kaplama Makinesi

Statik Elektrik Rulo Kaplama Makinesi UV Lambası Isıtma Kurutma Kaldır

Ben sohbet şimdi

Statik Elektrik Rulo Kaplama Makinesi UV Lambası Isıtma Kurutma Kaldır

large.img.alt
small.img.alt

Büyük resim :  Statik Elektrik Rulo Kaplama Makinesi UV Lambası Isıtma Kurutma Kaldır

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu
Marka adı: JINGZHI
Sertifika: CE
Model numarası: 1300 #
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: $15000-25000/set
Ambalaj bilgileri: Standart kargo
Teslim süresi: 35-45 iş günü
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 50sets / ay
Detaylı ürün tanımı
Dimension: LVT floor coating machine Application: Rolling paint on LVT floor surface
Voltage: 380v three phase 50-60HZ Condition: New
Applications: Remove dust and static electricity from the floor surface Working speed: 15-25m/min
Vurgulamak:

uv kaplama makinesi

,

film kaplama makinesi

,

380v LVT zemin kaplama makinesi

LVT Zemin Kaplama Makinesi

 

İşlev:

LVT zemin yüzeyinde rulo boya

 

Uygulamalar:

LVT roll coating is the same as SPC, which is 8 machines. LVT rulo kaplama, 8 makine olan SPC ile aynıdır. However, because LVT is easily deformed, a tempering line of about 70 meters must be added after painting to prevent LVT deformation. Bununla birlikte, LVT kolayca deforme olduğundan, LVT deformasyonunu önlemek için boyamadan sonra yaklaşık 70 metrelik bir tavlama hattı eklenmelidir.

 

Hızlı Detay:

This production line consists of9 machines. Bu üretim hattı 9 makineden oluşmaktadır. The first electrostatic precipitator is used to remove static electricity on the surface of SPC, the second hot air dryer is used to soften the board surface, and the third single roll coater is used to paint the board surface.,The fourth double-headed brush machine is used to apply paint to the texture of the floor, the fifth dual-lamp UV dryer is used for semi-dry paint, and the sixth single-roll coater is used to apply paint to the floor Seven leveling machines are used to eliminate air bubbles and control gloss, the eighth six-lamp dryer is used to completely dry the paint, and the ninth conveyor is used to inspect the floor and receive materials. İlk elektrostatik çöktürücü SPC yüzeyinde statik elektriği çıkarmak için kullanılır, ikinci sıcak hava kurutucu tahta yüzeyini yumuşatmak için kullanılır ve üçüncü tek rulo kaplayıcı tahta yüzeyini boyamak için kullanılır., Dördüncü çift başlı fırça Makine zeminin dokusuna boya uygulamak için kullanılır, beşinci çift lambalı UV kurutucu yarı kuru boya için kullanılır ve altıncı tek rulo kaplayıcı zemine boya uygulamak için kullanılır Yedi tesviye makinesi ortadan kaldırmak için kullanılır hava kabarcıkları ve kontrol parlaklığı, sekizinci altı lambalı kurutucu boyayı tamamen kurutmak için kullanılır ve dokuzuncu konveyör zemini incelemek ve malzeme almak için kullanılır.

 

Özellikler:

The whole production line is 26500 mm long, 2500 mm wide and 1500 mm high. Tüm üretim hattı 26500 mm uzunluğunda, 2500 mm genişliğinde ve 1500 mm yüksekliğindedir. The power of the whole machine is 165KW Tüm makinenin gücü 165KW

 

Rekabet avantajı:

We are the best coating manufacturer in China, with a market share of 60% in China. Çin'deki% 60'lık pazar payı ile Çin'deki en iyi kaplama üreticisiyiz. The products are sold to the United States, Brazil, Africa, the Netherlands, South Korea, and India ... Our equipment configuration is very high, and the dryer uses electronic power supply. Ürünler Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Afrika, Hollanda, Güney Kore ve Hindistan'a satılmaktadır ... Ekipman konfigürasyonumuz çok yüksektir ve kurutucu elektronik güç kaynağı kullanır. 25% energy saving, higher energy intensity and faster production speed. % 25 enerji tasarrufu, daha yüksek enerji yoğunluğu ve daha hızlı üretim hızı. The roller coater is very precise, and the surface effect of the product is very good, without horizontal stripes. Rulo kaplayıcı çok hassastır ve ürünün yüzey etkisi yatay çizgiler olmadan çok iyidir. We have a strong after-sales team, no matter where you are on the earth, we can provide the best service Biz güçlü bir satış sonrası ekibimiz var, dünyanın neresinde olursanız olun, en iyi hizmeti sağlayabiliriz

 

model JZ-1300 #
Makine sayısı 9
Renk modu beyaz
Çalışma genişliği 1300mm
Boyama hızı Dakikada 15-25 metre
Isıtma ve kurutma sistemi UV lambası
Açık 170KW

 

JINGZHI Makine İmalat Co, Ltd is located in Huaqiao Industrial Park, Suzhou City. Huaqiao Endüstri Parkı, Suzhou şehrinde yer almaktadır. We are an enterprise combining the research, design, development, manufacturing, sales and technical services of painting and printing machinery. Biz boyama ve baskı makineleri araştırma, tasarım, geliştirme, üretim, satış ve teknik hizmetleri birleştiren bir kuruluş vardır.

 

1. Our machinery is widely used in printing and coating the plastic floor, solid wood, composite floor, wallboard, plywood, door board, foaming board, medium and high-density board, calcium silicate board, wood, modular furniture, etc. Our machine applies to UV.PU.NC. 1. bizim makineleri yaygın baskı ve kaplama plastik zemin, masif ahşap, kompozit zemin, wallboard, kontrplak, kapı tahtası, köpük tahta, orta ve yüksek- yoğunluklu kurulu, kalsiyum silikat kurulu, ahşap, modüler mobilya, vb. makine UV.PU.NC için geçerlidir. Waterborne paint. Su bazlı boya.

2. Makine tipi: Hassas rulo kaplama makinesi, Hassas renk fırça makinesi, Macun dolum makinası, Perde makinesi, UV kurutucu, LED kurutucu, Sıcak hava kurutucu, Vakum püskürtme makinesi, Zımpara makinesi, Parlatma makinesi, Jet hava kurutucu.

3. firmamız ürün patent bir dizi yapılmış, bazıları çin'de teknoloji boşlukları bir dizi doldurmuştu.

4. Bizim yabancı müşteriler: İran, Brezilya, Japonya, ABD, Hollanda, Vietnam, Malezya, Endonezya, Etiyopya, vb.

In accordance with customers' actual production needs, our company provides the most scientific and rigorous production process and equipment for every customer. Müşterilerin gerçek üretim ihtiyaçlarına uygun olarak firmamız, her müşteri için en bilimsel ve titiz üretim sürecini ve ekipmanını sunmaktadır. Our products not only achieve the best effect of painting but also thoroughly solve many production problems, such as environmental pollution, low efficiency & high cost, which are caused by the traditional painting process. Ürünlerimiz sadece resmin en iyi etkisini elde etmekle kalmaz, aynı zamanda geleneksel boyama işleminin neden olduğu çevre kirliliği, düşük verimlilik ve yüksek maliyet gibi birçok üretim problemini de tamamen çözer.

 

İletişim bilgileri
Suzhou Hongxin Jingzhi Machinery Manufacturing Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Tel: +8613372150803

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)