Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Suzhou Hongxin Jingzhi Machinery Manufacturing Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerRulo Kaplama Makinesi

SPC Düz Ahşap Kaplama Makinesi 380V Üç Fazlı 50-60HZ Yüksek Hassasiyet

Ben sohbet şimdi

SPC Düz Ahşap Kaplama Makinesi 380V Üç Fazlı 50-60HZ Yüksek Hassasiyet

large.img.alt
small.img.alt

Büyük resim :  SPC Düz Ahşap Kaplama Makinesi 380V Üç Fazlı 50-60HZ Yüksek Hassasiyet

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu
Marka adı: JINGZHI
Sertifika: CE
Model numarası: 1300 #
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: $15000-25000/set
Ambalaj bilgileri: Standart kargo
Teslim süresi: 35-45 iş günü
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 50sets / ay
Detaylı ürün tanımı
Dimension: 25000mm*2500mm*1500mm İsim: SPC düz UV kaplama hattı
Voltage: 380v three phase 50-60HZ Condition: New
Vurgulamak:

uv kaplama makinesi

,

film kaplama makinesi

,

SPC Düz Ahşap Kaplama Makinesi

SPC Düz UV Kaplama Hattı

 

JINGZHI Makine İmalat Co, Ltd is located in Huaqiao Industrial Park, Suzhou City. Huaqiao Endüstri Parkı, Suzhou şehrinde yer almaktadır. We are an enterprise combining the research, design, development, manufacturing, sales and technical services of painting and printing machinery. Biz boyama ve baskı makineleri araştırma, tasarım, geliştirme, üretim, satış ve teknik hizmetleri birleştiren bir kuruluş vardır.

 

1. Our machinery is widely used in printing and coating the plastic floor, solid wood, composite floor, wallboard, plywood, door board, foaming board, medium and high-density board, calcium silicate board, wood, modular furniture, etc. Our machine applies to UV.PU.NC. 1. bizim makineleri yaygın baskı ve kaplama plastik zemin, masif ahşap, kompozit zemin, wallboard, kontrplak, kapı tahtası, köpük tahta, orta ve yüksek- yoğunluklu kurulu, kalsiyum silikat kurulu, ahşap, modüler mobilya, vb. makine UV.PU.NC için geçerlidir. Waterborne paint. Su bazlı boya.

2. Makine tipi: Hassas rulo kaplama makinesi, Hassas renk fırça makinesi, Macun dolum makinası, Perde makinesi, UV kurutucu, LED kurutucu, Sıcak hava kurutucu, Vakum püskürtme makinesi, Zımpara makinesi, Parlatma makinesi, Jet hava kurutucu.

3. firmamız ürün patent bir dizi yapılmış, bazıları çin'de teknoloji boşlukları bir dizi doldurmuştu.

4. Bizim yabancı müşteriler: İran, Brezilya, Japonya, ABD, Hollanda, Vietnam, Malezya, Endonezya, Etiyopya, vb.

In accordance with customers' actual production needs, our company provides the most scientific and rigorous production process and equipment for every customer. Müşterilerin gerçek üretim ihtiyaçlarına uygun olarak firmamız, her müşteri için en bilimsel ve titiz üretim sürecini ve ekipmanını sunmaktadır. Our products not only achieve the best effect of painting but also thoroughly solve many production problems, such as environmental pollution, low efficiency & high cost, which are caused by the traditional painting process. Ürünlerimiz sadece resmin en iyi etkisini elde etmekle kalmaz, aynı zamanda geleneksel boyama işleminin neden olduğu çevre kirliliği, düşük verimlilik ve yüksek maliyet gibi birçok üretim problemini de tamamen çözer.

 

 

 

Hızlı Detay:

This production line consists of 8 machines. Bu üretim hattı 8 makineden oluşmaktadır. The first electrostatic precipitator is used to remove static electricity on the surface of SPC, the second hot air dryer is used to soften the board surface, and the third single roll coater is used to paint the board surface. İlk elektrostatik çöktürücü SPC'nin yüzeyindeki statik elektriği uzaklaştırmak için kullanılır, ikinci sıcak hava kurutucu levha yüzeyini yumuşatmak için kullanılır ve üçüncü tek rulo kaplayıcı pano yüzeyini boyamak için kullanılır. The fourth dual-lamp UV dryer is used for semi-dry board paint, the fifth single-roll coating machine is used to paint the board surface, and the sixth leveling machine is used to eliminate the board air bubbles and control the board surface gloss. Dördüncü çift lamba UV kurutucu yarı kuru tahta boya için kullanılır, beşinci tek rulo kaplama makinesi tahta yüzeyini boyamak için kullanılır ve altıncı tesviye makinesi tahta hava kabarcıklarını ortadan kaldırmak ve tahta yüzey parlaklığını kontrol etmek için kullanılır . , The seventh six-lamp dryer is used to completely dry the paint, and the eighth conveyor is used to inspect the SPC floor and material. , Yedinci altı lambalı kurutucu boyayı tamamen kurutmak için kullanılır ve sekizinci konveyör SPC zeminini ve malzemesini incelemek için kullanılır.

 

Uygulamalar:

SPC'nin yüzeyini boyamak, zemin yüzeyini korumak ve zemin yüzeyini çizilmelere, çizilmelere, lekelere ve antibakteriyel ...

 

Özellikler:

The whole production line is 25000 mm long, 2500 mm wide and 1500 mm high. Tüm üretim hattı 25000 mm uzunluğunda, 2500 mm genişliğinde ve 1500 mm yüksekliğindedir. The power of the whole machine is 165KW Tüm makinenin gücü 165KW

 

Rekabet avantajı:

We are the best coating manufacturer in China, with a market share of 60% in China. Çin'deki% 60'lık pazar payı ile Çin'deki en iyi kaplama üreticisiyiz. The products are sold to the United States, Brazil, Africa, the Netherlands, South Korea, and India ... Our equipment configuration is very high, and the dryer uses electronic power supply. Ürünler Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Afrika, Hollanda, Güney Kore ve Hindistan'a satılmaktadır ... Ekipman konfigürasyonumuz çok yüksektir ve kurutucu elektronik güç kaynağı kullanır. 25% energy saving, higher energy intensity and faster production speed. % 25 enerji tasarrufu, daha yüksek enerji yoğunluğu ve daha hızlı üretim hızı. The roller coater is very precise, and the surface effect of the product is very good, without horizontal stripes. Rulo kaplayıcı çok hassastır ve ürünün yüzey etkisi yatay çizgiler olmadan çok iyidir. We have a strong after-sales team, no matter where you are on the earth, we can provide the best service Biz güçlü bir satış sonrası ekibimiz var, dünyanın neresinde olursanız olun, en iyi hizmeti sağlayabiliriz

 

model JZ-1300 #
Makine sayısı 8
Renk modu beyaz
Çalışma genişliği 1300mm
Boyama hızı Dakikada 15-25 metre
Isıtma ve kurutma sistemi UV lambası
Açık 165kW

 

 

İletişim bilgileri
Suzhou Hongxin Jingzhi Machinery Manufacturing Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Tel: +8613372150803

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)